首頁 > Epson Timing代理商 > SG7050VAN 114.285000M-KEGA3
影像僅供參考,以產品規格為準
SG7050VAN 114.285000M-KEGA3
型號描述:
標準時鐘振盪器 114.285MHz 30ppm -40C +85C
型號:
SG7050VAN 114.285000M-KEGA3
品牌:
Epson Timing
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:250 倍增量:250
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
114.285 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVDS
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V
Frequency Stability
±30ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
30mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Supplier Device Package
6-SMD (7x5)
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.063" (1.60mm)